Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Hızlı Resim Upload Sitesi
C.tesi Ocak 25, 2014 11:09 am tarafından beyazseo

» Full HD Film İzleme Sitesi
Cuma Ocak 24, 2014 12:39 pm tarafından beyazseo

» En Güncel Kişisel Blog Sitesi
Salı Ocak 21, 2014 1:11 pm tarafından beyazseo

» HD 720p Tek Parça Film İzle
Salı Ocak 21, 2014 12:19 am tarafından beyazseo

» En orjinal düğün ve sünnet davetiyeleri
Salı Ocak 14, 2014 6:12 pm tarafından beyazseo

» En ucuz Baymak kombi fiyatları
Ptsi Ocak 13, 2014 10:42 pm tarafından beyazseo

» En uygun Çanta , Cüzdan , Tayt Burada
Paz Ocak 12, 2014 2:44 pm tarafından beyazseo

» Canlı Tv - Star tv canlı izle - Trt canlı izle
Salı Ocak 07, 2014 11:44 am tarafından beyazseo

» 2014 Album Download - Vevo
Çarş. Ocak 01, 2014 11:21 pm tarafından beyazseo

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde Firkateyn adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Anahtar-kelime


Panax | Clavis Panax Resmi Satış Sitesi

Aşağa gitmek

Panax | Clavis Panax Resmi Satış Sitesi

Mesaj  docksite34 Bir Paz Ağus. 21, 2011 1:59 am

Dr.Mustafa Eraslan uzun süren çalışmalar sonucu bitkilerden oluşturduğu formüllerle alternatif çözümler üretiyor. www.clavispanax.com adresinde bu ürünleri görmek mümkün.

ÜRÜN AÇIKLAMALARI
1) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan Clavis Panax adlı bitkisel ürün, kalp ve damar açıcı bir ürün olarak dikkat çekiyor.Ayrıca Clavis Panax adlı ürünün kas gücünü, vücut dayanıklılığını ve fiziksel performansı arttırcı (özellikle yoğun egzersiz yapan sporcularda) bir özelliği olduğuda belirtiliyor. Clavis Panax adlı ürünün diğer özellikleri ise Vücut enerjisinin ve dayanıklılığının arttırılması, fiziksel, zihinsel, duygusal dinçlik ve kuvvet verici, erkeklerde testesteronu arttırıcı, dengeleyici ve normal seviyesini koruyucu, erkek menopozu (andropoz) semptomlarını azaltıcı, Erkeklerde sperm sayısı, miktarı ve hareketliliğinin arttırılması, Cinsel fonksiyonları düzenleyici, Erkeklerde iktidarsızlık, sertleşme (ereksiyon), kadınlarda yumurtlama problemlerine karşı yardımcı, Her iki cinste de cinsel istek ve libido arttırıcı olmasıdır. Clavis Panax adlı bitkisel ürünün faydaları saymakla bitmiyor.Clavis Panax adlı ürün www.clavispanax.com de bulunuyor.

2) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan Clavis Varitex adlı bitkisel ürün,Varis ve Hemoroide karşı basura karşı sıtma ve romatizmaya karşı sivilce tedavisi için yüzde görünen ince kılcal damarlar, göz kenarlarındaki kırışıklıklar ve kuru cilt için çok faydalı bir ürün.Clavis varitex cildin bağ dokusunda olan kollajeni güçlendirir. Cilt üzerinde de olumlu faydalar sağlar. Bağ dokusunu kuvvetlendirerek cildin sarkamasını önler.Ayrıca Clavis Varitex selülit ve varis tedavisinde oldukça etkilidir. Clavis Varitex adlı ürün kan ve lenf dolaşımını düzenler.Ayrıca Clavis Varitex adlı bitkisel ürün damar sertiğini önlemeye yardımcı olur,kalp krizi riskini azaltır.Clavis Varitex iyi kolesterolün yükselmesine kötü kolesterolün azalmasına katkıda bulunması antioksidan etkisi ile kansere karşı koruyucudur. Bu yönüyle kanserin engellenmesine yardım eder. Aynı zamanda kanser tedavisinde meydana gelen olumsuzlukların daha az yaşanmasına katkıda bulunur.Zayıflamış kan damarlarını kuvvetlendirir.Clavis Varitex adlı ürün www.clavispanax.com de bulunuyor.

3) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan Clavis Reishi adlı bitkisel ürünün içeriğinde ölümsüzlük mantarı olarak ifade edilen, efsane Reishi mantarı, 2000 yılı aşkın süreden beri, Çin ve Japon halkları tarafından sağlıklı yaşam ve ömür için kullanıla gelmiş , özellikle karaciğer bozuklukları, bronşit, ağrılı eklem hastalığı ve hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilen geleneksel şifalı bir bitkidir. Bünyesinde insan sağlığı bakımından, biyolojik olarak aktif çok önemli yüzlerce madde içermesinden dolayı tıbbi ve farmakolojik araştırmalarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Clavis Reishi adlı bitkisel ürün günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemleri güçlendirmek,yüksek tansiyon, kolestrol, diabet, bronşit, prostat gibi problemlerle baş etmek için clavis reishi çok faydalı bir ürün.Clavis reishi adlı ürünün içinde bulunan reishi mantarının alzheimer, akne, adet düzensizliği, astım, bronşit, depresyon, epilepsi , hemoroid, hepatit, katarakt, obezite, gut, nezle, rinit, romatizma, saç dökülmesi, nefrit gibi birçok hastalığın tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir. Ayrıca Clavis Reishi adlı bitkisel ürünün içinde C vitamini de bulunmaktadır. Clavis Reishi adlı ürün www.clavispanax.com de bulunuyor.

4) Dr. Mustafa Eraslan’a ait olan Clavis Romaflex adlı bitkisel ürünün içindeki bitkiler ve kullanım alanları şöyledir; GLUCOSAMİNE NİN BAŞLICA FAYDALARI Glukozamin Sülfat; Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kartilaj dokusunun yapımı için gereklidir. Antienflammatuar, eklem koruyucudur ve artrit, bursit gibi eklem hastalıklarını iyileştirir. Günlük yiyeceklerimizde yeterli miktarda bulunmaz. Gıda takviyesi olarak karides ve istiridye gibi deniz ürünlerinin kabuklarından üretilir. Genellikle Kondroitin Sülfat`la kombine olarak kullanılır.Clavis Romaflex’in içinde bulunan bir diğer bitki ise; CHONDROİTİN İN BAŞLICA FAYDALARI,Kondroitin Sülfat; Eklem kartilajının ana yapısını oluşturan aminoglikandır. Eklemler, kalp kapakçıkları, damarların bazal membranı gibi yerlerde kıkırdak dokusunun yapımı için gereklidir, artrit, bursit gibi eklem hastalıklarında yararlıdır, antihiperlipoproteinemiktir. Glukosamin ve kondroitin sülfat insan vücudunda konnektif dokuda ve eklem kartilajlarında doğal olarak bulunurlar Chondroitin ağrı kesici lerden daha iyidir.Son olarak Clavis Romaflex’in içinde bulunan bitki ise; MSM Metilsülfonilmetan) BAŞLICA FAYDASI, formülündeki bir diğer özel öğe olan MSM vücut sağlığı için temel olan sayısız biyokimyasal işlemde kullanılan sülfürü depolar. Sülfür özellikle bağ dokularının korunmasında son derece kritik önem taşır. Artirit hastalığı olan kişilerde sülfür miktarı normalin yaklaşık üçte biri kadardır. MSM desteği, eklemlerde hareket kabiliyetini arttırır, şişkinliği ve sıvı kaybını azaltır. Artirite bağlı ağrıyı azaltır, dolaşımı düzenler ve kıkırdak dejenerasyonunu engeller.Clavis Romaflex adlı ürünü www.clavisromaflex.com ve www.clavispanax.com adreslerinde bulabilirsiniz.

5) Clavis E1:
Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü Clavis E1, Sertleşme, Erken Boşalma ve İktidarsızlık gibi cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayan erkeklerin kabusuna son veriyor.

Dr. Mustafa Eraslan'ın erkeklere özel ürünü Clavis E1, çocuk sahibi olmak isteyen ancak başta azosperm olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı bu sorunu aşamayan erkeklere de çare olacak.

1 kutu CLAVİS E1'de 75 kapsül bulunmaktadır.
İÇİNDEKİLER: Epimedium Ekstresi, Lepidyum Ekstresi, Nar Kabuğu Ekstresi, Alıç Meyve Ekstresi, Çoban Çkerten Ekstresi, Panax Ginseng Ekstresi, L-Arginin, Rodiola Kök Ekstresi, Mabed Ağacı Ekstresi, Koenzim Q10

6) Clavis K1

Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü Clavis K1, kanser hastalarında, tümör (iyi veya kötü huylu), kist-miyom, nodül, tiroid vb. durumların tamamında, Clavis Reishi Mantarıyla birlikte kullanılması önerilen yüzde yüz doğal bitkisel destek ürünüdür.

Dr. Mustafa Eraslan'ın, başta farmakognazi uzmanı Ecz. Mustafa Tekin olmak üzere alanında uzman bir ekiple formülize ettiği tamamen bitkisel olan K1'in kesinlikle yan etkisi yoktur. 12 saat arayla günde iki defa kullanılması önerilir. 1 Kutu Clavis K1’de 60 adet kapsül bulunmaktadır.

KANSER DURUMUNDA MUTLAKA KULLANILMALIDIR. TÜMÖR HÜCLERİNİ YOK EDER
VUCUTTA HANGİ HÜCREDE PROBLEM VAR İSE ONLARIN YERİNE SAĞLIKLI HÜCRELER ÜRETİR
BAĞIŞIKŞLIK SİSTEMİNİ FEVKALEDE GÜÇLENDİRİR

KULLANIMI: Dr. Mustafa Eraslan 12 saat arayla günde 2 tablet kullanılmasını öneriyor. Ağır durumlarda 8 saat arayla günde 3 tablet kullanılmasının da herhangi bir sakıncası yoktur.

İÇİNDEKİLER: Zeytrin yaprağı, Propolis, Üzüm Çekirdeği, Nar Kabuğu, Brokoli Ekstresi, Beta Glukan.

Önemli Not: Dr. Mustafa Eraslan, Clavis K1’i kullanmak isteyen tüm kanser hastalarına, ek olarak bağışıklık sistemlerinin güçlü olması için Clavis Reishi Mantarı’nı da öneriyor.

7) Clavis Glabra
Dr. Mustafa Eraslan'ın yeni ürünü Clavis Glabra, Ülser, Ülseratif Kolit, Gastrit ve Kron hastalığı gibi tüm Sindirim Sistemi hastalıklarının tedavisinde etkilidir.

Dr. Mustafa Eraslan'ın, başta farmakognazi uzmanı Ecz. Mustafa Tekin olmak üzere alanında uzman bir ekiple formülize ettiği tamamen bitkisel olan Clavis Glabra’nın kesinlikle yan etkisi yoktur. 12 saat arayla günde 2 defa kullanılması önerilir.

İÇİNDEKİLER: Meyan kökü ekstresi, Karahindiba Kökü Ekstresi

http://www.clavispanax.com/
avatar
docksite34
Yeni Başladım
Yeni Başladım

Mesaj Sayısı : 12
Rep Gücü : 36
Kayıt tarihi : 24/05/11

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz