Benzersiz tr sosyal ağı yanarca Mesaj-136a97a

Join the forum, it's quick and easy

Benzersiz tr sosyal ağı yanarca Mesaj-136a97a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Hızlı Resim Upload Sitesi
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptyC.tesi Ocak 25, 2014 11:09 am tarafından beyazseo

» Full HD Film İzleme Sitesi
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptyCuma Ocak 24, 2014 12:39 pm tarafından beyazseo

» En Güncel Kişisel Blog Sitesi
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptySalı Ocak 21, 2014 1:11 pm tarafından beyazseo

» HD 720p Tek Parça Film İzle
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptySalı Ocak 21, 2014 12:19 am tarafından beyazseo

» En orjinal düğün ve sünnet davetiyeleri
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptySalı Ocak 14, 2014 6:12 pm tarafından beyazseo

» En ucuz Baymak kombi fiyatları
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptyPtsi Ocak 13, 2014 10:42 pm tarafından beyazseo

» En uygun Çanta , Cüzdan , Tayt Burada
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptyPaz Ocak 12, 2014 2:44 pm tarafından beyazseo

» Canlı Tv - Star tv canlı izle - Trt canlı izle
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptySalı Ocak 07, 2014 11:44 am tarafından beyazseo

» 2014 Album Download - Vevo
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca EmptyÇarş. Ocak 01, 2014 11:21 pm tarafından beyazseo

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Firkateyn adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anahtar-kelime

Benzersiz tr sosyal ağı yanarca

Benzersiz tr sosyal ağı yanarca Empty Benzersiz tr sosyal ağı yanarca

Mesaj  beyazseo Perş. Ekim 10, 2013 5:25 pm

------------------------
Domain: http://www.yanarca.com
Pagerank: 0
Alexa Dünya: 974.573
Alexa Ülke: 14.643
Alexa Backlink: 12
Google İndeks: 1.240
Google Görsel: 94
Google Backlink: 0
Yandex İndeks: 48
Bing İndeks: 0
Sayfa Hız Skoru: 74
Host: 192.185.25.11
İndeks Boyutu: 37.13 KB
Son İndeks: 07.10.2013 22:43:19
Domain Yaşı: 1 yıl 6 ay 21 gün
Dmoz Kaydı: Bulunmuyor
Site Tanıtım :
------------------------
Benzersiz tr sosyal ağı yanarca Logoy
Merhabalar arkadaşlar ,
Sizlere bu tanıtım konumuzda sizlere geliştirmiş olduğumuz yepyeni
bir sosyal ağ projemizi tanıtmak istiyorum. Projemizde yaklaşık 1 buçuk yıl
boyunca demo olarak denemeler yaptık ve tamamen kendimize özel olan tasarımımız
kodlamamız ve içeriğimizle artık demo sürecimizi geride bıraktık. Sizlere sistemimizi
kısaca tanıtmak istiyorum ve sizlere harika bir sosyal ağ dünyasına davet sunuyorum.
Sitemiz içerik olarak medya paylaşımı ve eğlence ile harmanlanarak kurulmuştur. Ancak
basit bir video paylaşım sitesi veya basit bir eğlence sitesi özelliğini taşımamaktadır.
Diğer platformlardan en büyük farkı içerisindeki alt modüller ve kullanıcılar arasındaki
etkileşimlerdir. Kullanıcıların seviyeleri bulunmaktadır ve sitedeki aktifliklerine göre
bu seviyeler artmaktadır. Ayrıca her kullanıcı aktifliğine göre puan kazanmaktadır ve
bu puanlar ile eğlence dünyasına adım atabilmektedir. Ayrıca açık arttırma ile ürün satımı
sistemimiz de mevcuttur ve en güzel yanı ise sitemizden kazanmış olduğunuz puanlar ile
açık arttırmalara katılma şansınızın olmasıdır. Sitemizde üyeliğinizin seviyesini geliştirmek için
ve popülerliğinizi , puanlarınızı artırmak için , videolarınızın izlenmesi , beğenilmesi yada diğer
sosyal platformlarda paylaşımlar yapmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede bu güzel sosyal ağa
uyum sağlıyacağınızdan ve eğlenceli vakitler geçireceğinizden hiç şüphemiz bulunmamaktadır.
Hemen sitemize girerek bu güzel ağa katılma şansını yakalayın...
İyi forumlar dilerim arkadaşlar.
beyazseo
beyazseo
Çalışkan
Çalışkan

Rep Gücü : 234

- Similar topics