90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D Mesaj-136a97a

Join the forum, it's quick and easy

90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D Mesaj-136a97a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En Hızlı Resim Upload Sitesi
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptyC.tesi Ocak 25, 2014 11:09 am tarafından beyazseo

» Full HD Film İzleme Sitesi
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptyCuma Ocak 24, 2014 12:39 pm tarafından beyazseo

» En Güncel Kişisel Blog Sitesi
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptySalı Ocak 21, 2014 1:11 pm tarafından beyazseo

» HD 720p Tek Parça Film İzle
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptySalı Ocak 21, 2014 12:19 am tarafından beyazseo

» En orjinal düğün ve sünnet davetiyeleri
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptySalı Ocak 14, 2014 6:12 pm tarafından beyazseo

» En ucuz Baymak kombi fiyatları
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptyPtsi Ocak 13, 2014 10:42 pm tarafından beyazseo

» En uygun Çanta , Cüzdan , Tayt Burada
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptyPaz Ocak 12, 2014 2:44 pm tarafından beyazseo

» Canlı Tv - Star tv canlı izle - Trt canlı izle
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptySalı Ocak 07, 2014 11:44 am tarafından beyazseo

» 2014 Album Download - Vevo
90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D EmptyÇarş. Ocak 01, 2014 11:21 pm tarafından beyazseo

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Firkateyn adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Anahtar-kelime

90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D

4 posters

90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D Empty 90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D

Mesaj  Zee Salı Ağus. 11, 2009 10:54 pm

90 lı Yıl ... Demek

90'lı yıllara girerken Lambada şarkısıyla dans etmek demek. Yeni Türkü'nün Telli Telli Kayahan'ın Yemin Ettim Sezen Aksu'nun Hadi Bakalım Sertab Erener'in Sakin Ol Nükhet Duru'nun Mahmure Yonca Evcimik'in Abone 8:15 vapuru Bandıra Bandıra Yıldız Tilbenin Delikanlım şarkısı Demet Sağıroğlunun Kınalı Bebeği ve Arnavut Kaldırımı Serdar Ortaç'ın Karabiberim Tarkan'ın Kıl Oldum A acayipsin Şımarık Mustafa Sandal'ın Bu Kız Beni Görmeli Suç Bende Araba Levent Yükselin Bi Daha Ebru Yaşar'ın Senin anan benim için doğurmuş şarkılarını özel radyodan dinleyip ezbere söylemek dans etmek demek. Telefon veya faks ile radyodan istek şarkısı çalmak. 900'lü hatlı telefonları aramak demek, yada telefon faturalarını kabartmak demek. Televizyon izlerken sık sık reklam arası vermek demek. Özel televizyon kanalları karasal antenle izlemek demek. Özel kanalların yavaş yavaş çoğaldığını görmek demek. Game boy tetris sanal bebek oyunlarını oynamak teknoloji denilince cep telefonu interneti bilgisayarı tanımaya başlamak demek. 90'lı yıllarda eğer çocuksanız bir zamanların Kanal 6 programında Tolga abi Hügo yarışma programını izlemek nereye çuf çufluyoruz demek. Show Tv kanalı ilk açıldığında haftanın yedi günü her akşam Çarkıfelek yarışmasını seyretmek. İlkokul orta lise ünüversite öğrencisi olmak demek. 90'lı yıllarda evlenmiş olmak demek.
Özel tv'lerde Televole Paparazzi magazin programlarını izlemek demek, 90'lı yıllarda pembe ve yerli diziler izlemek demek. Siyasi dinci grubunda sadece Necmettin Erbakan diğer siyasiciler Tansu Çiller. Mesut Yılmaz olaylı haberlerini izlemek demek. Meydanlara gidip ünlülerin halk konserine gidip çığlık çığlığa bağırıp şarkı söyleyerek eşlik etmek demek, gazetelerden kupon biriktirerek ürün almak demek. Muhabbet kuşu beslemek demek, onu insan gibi konuşturup ev içinde uçurmak demek, 90'lı yıllarda doğup büyümek demek.90'lı yılların sonunda Playstation oyun oynamak demek.
Zee
Zee
Değerli Üye
Değerli Üye

Rep Gücü : 334

http://x-zee.tr.gg/

90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D Empty Geri: 90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D

Mesaj  sercan0005 Salı Ağus. 11, 2009 10:55 pm

ah ahh 90 lı yıllar...ne yıllardı ya..makale çok güzelmiş...
sercan0005
Yeni Başladım
Yeni Başladım

Rep Gücü : 29

90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D Empty Geri: 90 lı Yıl ... Demek. (90'lı Yıllar) :D

Mesaj  sedaseda Salı Ağus. 11, 2009 10:58 pm

90lı yılların şarkıları bence çok güzeldi...
gülşen,hakan peker,burakkut.... Evil or Very Mad
sedaseda
sedaseda
Yeni Başladım
Yeni Başladım

Rep Gücü : 17

Mesaj  diyojen Paz Tem. 31, 2011 4:05 pm

Eskiler... :)
diyojen
diyojen
Yeni Başladım
Yeni Başladım

Rep Gücü : 21